5 Sposobów na stworzenie przytulnej sypialni

Udostępnij:

Użyj tych wskazówek, aby stworzyć wygodne miejsce do spania

"Mistrzowska sypialnia" oznacza, że szczęście i komfort w sypialni można osiągnąć tylko dzięki dużej przestrzeni. To nie może być dalsze od prawdy. W rzeczywistości, główna sypialnia potrzebuje tylko kilku rzeczy, aby była naprawdę duża - a przez "wielką" rozumiem "przytulną sypialnię". Bo pomyślcie o tym: co jest naprawdę lepsze czy ważniejsze od przytulności? Nic, to jest co.

Oto pięć projektów domów, które sprawią, że Twoja mała główna sypialnia będzie nie tylko wspaniała, ale również przytulna i wielofunkcyjna.

Dużo poduszek

 Chcesz mieć wystarczająco dużo poduszek, aby zbudować cały fort (a to, czy rzeczywiście zbudujesz fort poduszkowy, zależy wyłącznie od Ciebie). Nawet jeśli rzucisz większość z nich na ziemię, kiedy kładziesz się spać, chcesz mieć wystarczająco dużo miejsca, aby utrzymać się w każdej pozycji. Puszyste, małe, sztywne. Zdobądź je wszystkie. Optymalny komfort jest celem z tym jednym.

Oświetlenie nocne

 Przy każdym łóżku powinien znajdować się specjalny element oświetlenia. Zgasić wszystkie światła w domu, ale ten, dostać swoją ulubioną książkę i pozostać w górze trzydzieści minut po dobranocce, aby można było podróżować do innego czasu lub miejsca. Intymny blask sprawia, że światło to jest zaufanym towarzyszem wszystkich Twoich potrzeb przy łóżku.

Oświetlenie może znajdować się na stojaku łóżka, lub nie. To nie ma znaczenia. Twój łóżkowy stół cel jest utrzymywać twój najcenniejsze rzeczy które cieszysz się przyglądający każdy dzień, jak obrazki kochający ones, twój ulubione czytania, i rzeczy które przypominają ciebie przygoda i wolność. Powinien być kaplicą dla tego, co stawia Cię w szczęśliwym miejscu.

Wskazówka: nie przesadzaj z tym bałaganem. Tylko twoje ulubione rzeczy mogą się tu znaleźć, zwłaszcza jeśli jesteś w małej przestrzeni życiowej. Pomyśl o tym jak o pokoju dla VIP-ów w swojej osobistej przestrzeni ladowej.

Świeży, żywy Komfort

Być może masz swój ulubiony koc z dzieciństwa, ale jeśli nawet dla ciebie robi się trochę niechlujnie, to przynajmniej miej na nim coś ładnego. Przystępne cenowo opcje są wszędzie, a pocieszyciele mają moc, by naprawdę na nowo zdefiniować przestrzeń jak nic innego.

Mały, montowany telewizor Smart

Zły dzień? Potrzebujesz nowej atmosfery? Odtwórz muzykę lub włóż swój ulubiony film o komforcie. Tradycyjni projektanci feng shui mówią, że telewizor to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz w sypialni, ale to przestarzała myśl, ponieważ wiele telewizorów nie odbija już światła (co jest powodem, dla którego nie lubią ich w miejscu, gdzie śpisz). Niewiele jest lepsze niż zakładanie czegoś tak pocieszającego jak szum w tle, aby rozpłynąć się w codziennych kłopotach.

Zobacz także: Drewniany dom całoroczny: zalety i wady domów z drewna

Karolina

Redakcja kroptrade.pl