Jak przenieść swój wystrój z jesieni na zimę

Udostępnij:

Rzeczy stają się coraz chłodniejsze i o wiele bardziej odświętne, więc nadszedł czas, aby zacząć myśleć o tym, jak przekształcić swój wystrój jesienny w coś, co znacznie bardziej nadaje się do zimy. Ważne jest, aby zmienić wystrój domu w zależności od pory roku, aby zapewnić sobie jak największy komfort w zależności od warunków pogodowych na zewnątrz. Jednym z najłatwiejszych sposobów na zmianę wystroju na zimowe miesiące jest skupienie się na wtłaczaniu jeszcze większej ilości ciepła w swoją przestrzeń, aby zrównoważyć chłodniejszą pogodę, która będzie tu przez kilka następnych miesięcy.

Jest na to wiele sposobów, ale chcieliśmy zapewnić Państwu kilka z naszych ulubionych sposobów, aby zapewnić Państwu sezonową windę do domu. W naszej rundzie poniżej omówimy, jak łatwo obracać swoje pomysły na dekorację jesienną, abyś mógł osiągnąć przytulny wygląd bez konieczności zmiany całego swojego stylu dekoracji na sezony.

Dodaj przytulne tekstury

Pomyśl o dekoracji jako o wiśni na szczycie każdego udanego projektu. Kiedy myślisz o sposobach przejścia do dekoracji jesiennej, spróbuj pomyśleć o sposobach stworzenia ciepłej i przytulnej sceny, która zapewni Ci ciepło przez całe zimowe miesiące. Może to obejmować dodanie świec do stolika do kawy, dodanie puszystego dywanika, aby ogrzać zimne podłogi lub dodanie większej ilości poduszek i wygodnych rzutów na sofę. Niezależnie od tego, którą drogą pójdziesz, upewnij się, że na pierwszym planie jest przytulność.

Zbuduj swoją pościel

Jakie jest najlepsze miejsce na relaks po długim dniu? Łóżko, oczywiście! A podczas tych mroźnych zimowych miesięcy, łóżko powinno być jeszcze bardziej zachęcające. Tak więc, bądź ciepły w mroźne zimowe noce, dodając więcej ściółki, która jest zaprojektowana tak, aby utrzymać chłód z dala. Warstwowe dodatkowe poduszki, koce i kołdry, aby dodać jeszcze więcej komfortu do sypialni. Również podgrzewany koc może być świetnym dodatkiem do Twojego zestawu.

W razie wątpliwości, dodaj kilka sznurkowych świateł.

Lampy smyczkowe są niesamowicie świąteczne, ale mogą być również wspaniałą wartością dodaną do zimowego tematu. Światła te wydzielają miękką i ciepłą aurę, która jest idealna o tej porze roku, ponieważ tworzą świecącą atmosferę, która daje ludziom poczucie komfortu. Tak więc, na te noce, kiedy chcesz zwinąć się na kanapie i obejrzeć filmy, zamiast siedzieć w ciemności, włącz światła sznurkowe i przygotuj się na przytulny czynnik w swojej przestrzeni.

Rozgrzej swój neutralny schemat kolorów

Ciepła paleta beżów i brązów to świetny podkład dla każdego projektu, ale na zimę chcemy dodać popsów kolorów, które sprawią, że Twoja przestrzeń wyda się jeszcze cieplejsza. Spalony pomarańcz jest kolorem, który daje pokojom, jak kącik śniadaniowy powyżej, miłą, sezonową windę, bez konieczności polegania na kolorach, które są wyraźnie związane z wakacjami. Pomoże to w przeniesieniu Twojego projektu przez grudzień i sprawi, że będzie on trwał aż do wiosny.

Zobacz także: Zalety skandynawskiego stylu

Karolina

Redakcja kroptrade.pl